LEAR, a.s. — lepidla, stavební chemie

Tradiční český výrobce lepidel a stavební chemie

LEAR, a.s. — umění spojovat
Menu

Unixin GRIP Bezpečný gumový povrch PROFI

Unixin Grip

UNIXIN GRIP PROFI Bezpečný gumový povrch PU 4223CS je dvousložkový systém složený z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva pro profesionální výrobu a pokládku povrchů. Plocha pokrytá Bezpečným gumovým povrchem je vhodná pro interiér i exteriér.

Unixin Antismyk D3149/20

Unixin Antismyk - efektivní snížení smykovosti vozovek

Představujeme Vám unikátní novinku na spotřebitelském trhu. Vyzkoušejte na své nájezdní rampě či cestě ke garáži produkt vyvinutý pro profesionální použití v těžkých podmínkách. Získáte velmi odolnou polyuretanovou vrstvu snižující smykovost povrchu.

Unixin Samonivelace PU4174

Praktické a rychlé vyrovnání povrchu pro aplikaci polyuretanových chodníků - samonivelace Unixin

Dvousložková samonivelační polyuretanová podlaha pro výrobní prostory, dílny či domácnosti, neklouže, je bezprašná, odolná mechanicky i chemicky, nepropouští vodu a oleje. Barva červená, žlutá, šedá.

Unixin Protiskluzná podlaha PU4170

Dvousložkový polyuretanový nátěr podlah (lze vytáhnout i na stěnu). Vytváří neklouzavý a odolný povrch, který nepropouští vodu. Vhodné kombinovat s výrobkem Uni-Membrána. Barva červená, žlutá, šedá.

Uni-Membrána PU 4421

Chemická PU membrána proti průniku (i tlakové) vody, nepropustí naprosto nic. Vhodné pro balkóny, terasy, parkovací místa, garáže, průmyslové podlahy. Povrch ošetřený navíc nátěrem Unixin Protiskluzná podlaha PU4170 neklouže, nátěr lze přetáhnout i do svislé stěny.

Unixin Primer PU 3922

Unixin Primer - příprava betonového povrchu

Polyuretanový primer anglického výrobce Leeson. Použití pod chodníky v prášku, tedy skupinu produktů Unixin Grip. Doporučujeme jej používat při nanášení chodníků v prášku na betonové povrchy.

Unixin UV nátěr PU 4668

Unixin UV nátěr - ochraňte Váš chodník z prášku

Dvousložkový nátěr na bázi alifatického polyuretanu. Vhodné pro výrobek Unixin Grip - zvýšení odolnosti povrchu proti slunečnímu záření a mechanickému opotřebení. S použitím ochranného nátěru Váš chodník v prášku zvládne vyšší zátěž!

Unixin UV nátěr PU 4668 se skládá ze dvou složek, smísení dle návodu je nutné.

Unixin PU Akcelerátor

Zrychlení tuhnutí chodníku z prášku - Unixinu Grip

Urychlovač vytvrzení PU systémů, zejména za chladného počasí.

Univerzální polyuretanové pojivo PU 4223

Univerzální polyuretanové pojivo PU 4223

Univerzální polyuretanové pojivo Unixin PU 4223 používáme k výrobě a pokládce povrchů z gumové drtě, kameniva (např. oblázky, křemičité písky) a dalších nesavých materiálů. Toto pružné pojivo je vhodné pro výrobu a renovaci různých povrchů jako např. chodníky, schody, terasy, okraje kolem bazénů a pískovišť, podezdívky (zde je nutno použít bednění) a vodě propustné drenážní desky.

Leeson Grip D 3149/20

Schéma pokládky protiskluzového systému Leeson Grip 3149/20

Protiskluzový systém je tvořen dvousložkovým polyuretanovým pojivem Leeson Grip 3149/20 a vsypem z kalcinovaného bauxitu frakce 1-3mm a splňuje všechny požadavky stanovené technickými podmínkami TP 213 pro provádění bezpečnostních protismykových úprav povrchů vozovek.

Unilep Spray H6

Unilep Spray H6

Stříkatelné, rozpouštědlové, kontaktní lepidlo nové generace pro jedno nebo oboustranné lepení PUR pěn, textilu, dřeva a dalších čalounických materiálů, zejména pro náročné výrobky. Vyznačuje se nízkým zápachem, vysokou životností a pevností lepeného spoje (testováno MZLU Brno). Barva červená.

UNI-PEN S2802A

Uni-Pen S2802A

Disperzní penetrační přípravek s velmi dobrými pojivovými a filmotvornými vlastnostmi, určený pro penetrace savých podkladů (beton, omítka, SDK), které jsou finálně upravovány akrylátovými fasádními barvami, omítkovinami nebo interiérovými barvami. Samostatně se používá pro zpevnění a zvýšení vodoodpudivosti povrchu. Neobsahuje formaldehyd ani těžké kovy!

akční nabídkaDALŠÍ AKČNÍ NABÍDKY A NOVINKY

Unilep Spray H24

UNILEP SPRAY H24 10l

Stříkatelné, rozpouštědlové, chloroprenové, kontaktní lepidlo pro oboustranné lepení textilních, pěnových a koženkových materiálů zejména k obtížně lepitelným plastům typu PE, PP. Spoj odolává zvýšené teplotě do 80°C, krátkodobě 95°C. V případě požadavku na vyšší teplotní odolnost lze použít tužidlo Leabond SBS. Barva narůžovělá.

UNI-MA 560

Adhezní můstek je průmyslově vyráběná suchá směs, po rozmíchání s vodou bílé barvy. Nanáší se na všechny podklady typu beton, pórobeton, vyrovnává savost podkladu a zároveň zlepšuje přídržnost k podkladu. Další použití je jako ochrana ocelové výztuže proti korozi při provádění sanací železobetonových konstrukcí.

Unilep Spray Profi New

Unilep Spray Profi New

Stříkatelné kontaktní lepidlo v aerosolovém balení určené pro kontaktní lepení většiny plošných materiálů (textilie, dřevo, kovy, plasty, izolační hmoty, papír, pěnové materiály apod.). Lepidlo není vyvinuto pro lepení PVC koženky a výrobků obsahující migrující změkčovadla. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný. Vhodné pro aranžérské a opravárenské práce a také nenáročné opravy autočalounění.

Akrylep 427 + Leabond 2KB

Akrylep 427 se používá jako dvousložkové chloroprenové kontaktní lepidlo aplikované metodou sdruženého nástřiku s aktivátorem Leabond 2KB. Slouží pro výrobu čalouněného nábytku, matrací a autosedaček. Vhodné pro lepení PU pěn, textilních materiálů, dřeva a dalších materiálů při výrobě čalouněného nábytku. Pro řadu aplikací nahrazuje "běžná" čalounická rozpouštědlová lepidla.

Copyright © 2010 LEAR, a.s. – tradiční výrobce lepidel a stavební chemie
cz