LEAR, a.s. — lepidla, stavební chemie

Tradiční český výrobce lepidel a stavební chemie

LEAR, a.s. — umění spojovat
Menu

Vinalep 811

Používá pro potahování MDF nebo dřevotřísky plastovými foliemi nebo dekoračním papírem. Pro laminování lze použít PVC folie nebo PP folie opatřené primerem. Slepený spoj odolává občasné zvýšené vlhkosti nebo občasnému a krátkodobému působení tekoucí vody. (D1)

Vinalep 822

Používá se pro montážní lepení (kolíkový spoj, zubový spoj, spoj na plocho) a pro výrobu spárovky. Lepí měkké i tvrdé dřevo. Neobsahuje plniva. Poskytuje průhledný, čirý a tvrdý spoj. (Vinalep 823 poskytuje měkčí spoj). Slepený spoj odolává občasné zvýšené vlhkosti nebo občasnému a krátkodobému působení tekoucí vody. (D2)

Vinalep 823

Používá se pro montážní lepení (kolíkový spoj, zubový spoj, nekonečný vlys, spoj na plocho) a pro dýhování menších ploch. Lepí měkké i tvrdé dřevo. Neobsahuje plniva. Poskytuje průhledný, čirý a pružně tvrdý spoj. (Vinalep 822 poskytuje tvrdý spoj). Slepený spoj odolává občasné zvýšené vlhkosti nebo občasnému a krátkodobému působení tekoucí vody. (D2)

Vinalep 830

Profesionální lepidlo pro vodovzdorné lepení dřeva kategorie D3. Slepený spoj odolává dlouhodobému působení zvýšené vlhkosti nebo krátkodobému působení tekoucí vody. Ve směsi s tužidlem LEABOND WBN se vodovzdornost zvyšuje na kategorii D4, vyhovující pro výrobu eurohranolů a pro exteriérové aplikace. Odolné vůči mrazu při skladování do -25°C.

Leabond WBN

Tužidlo na bázi alifatických polyisokyanátů pro zvýšení odolnosti disperzí D3 na hodnotu D4.

Unilep Spray H6

Unilep Spray H6

Stříkatelné, rozpouštědlové, kontaktní lepidlo nové generace pro jedno nebo oboustranné lepení PUR pěn, textilu, dřeva a dalších čalounických materiálů, zejména pro náročné výrobky. Vyznačuje se nízkým zápachem, vysokou životností a pevností lepeného spoje (testováno MZLU Brno). Barva červená.

Unilep Spray H24

UNILEP SPRAY H24 10l

Stříkatelné, rozpouštědlové, chloroprenové, kontaktní lepidlo pro oboustranné lepení textilních, pěnových a koženkových materiálů zejména k obtížně lepitelným plastům typu PE, PP. Spoj odolává zvýšené teplotě do 80°C, krátkodobě 95°C. V případě požadavku na vyšší teplotní odolnost lze použít tužidlo Leabond SBS. Barva narůžovělá.

akční nabídkaDALŠÍ AKČNÍ NABÍDKY A NOVINKY

Unilep Spray Profi New

Unilep Spray Profi New

Stříkatelné kontaktní lepidlo v aerosolovém balení určené pro kontaktní lepení většiny plošných materiálů (textilie, dřevo, kovy, plasty, izolační hmoty, papír, pěnové materiály apod.). Lepidlo není vyvinuto pro lepení PVC koženky a výrobků obsahující migrující změkčovadla. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný. Vhodné pro aranžérské a opravárenské práce a také nenáročné opravy autočalounění.

Akrylep 427 + Leabond 2KB

Akrylep 427 se používá jako dvousložkové chloroprenové kontaktní lepidlo aplikované metodou sdruženého nástřiku s aktivátorem Leabond 2KB. Slouží pro výrobu čalouněného nábytku, matrací a autosedaček. Vhodné pro lepení PU pěn, textilních materiálů, dřeva a dalších materiálů při výrobě čalouněného nábytku. Pro řadu aplikací nahrazuje "běžná" čalounická rozpouštědlová lepidla.

Copyright © 2010 LEAR, a.s. – tradiční výrobce lepidel a stavební chemie
cz