LEAR, a.s. — lepidla, stavební chemie

Tradiční český výrobce lepidel a stavební chemie

LEAR, a.s. — umění spojovat
Menu

Ochranný izolační systém na bázi krystalizace pro zvýšení vodonepropustnosti betonů a malt . Vodotěsný systém, který zamezuje prosakování, vnikání, či vyvěrání vody do/z betonových konstrukcí či jiných betonových podkladů. Tzv. formované, nerozpustné krystaly efektivně zablokují průchod vody skrz kapiláry a póry a zajistí tak stálou nepropustnou vrstvu, která umožní podstatně delší životnost konstrukce. Dodáván jako prášek, který se smíchá s vodou.

Uni-Masterseal 501 25 kg

UNI-PEN S2802A

Uni-Pen S2802A

Disperzní penetrační přípravek s velmi dobrými pojivovými a filmotvornými vlastnostmi, určený pro penetrace savých podkladů (beton, omítka, SDK), které jsou finálně upravovány akrylátovými fasádními barvami, omítkovinami nebo interiérovými barvami. Samostatně se používá pro zpevnění a zvýšení vodoodpudivosti povrchu. Neobsahuje formaldehyd ani těžké kovy!

UNI-MA 560

Adhezní můstek je průmyslově vyráběná suchá směs, po rozmíchání s vodou bílé barvy. Nanáší se na všechny podklady typu beton, pórobeton, vyrovnává savost podkladu a zároveň zlepšuje přídržnost k podkladu. Další použití je jako ochrana ocelové výztuže proti korozi při provádění sanací železobetonových konstrukcí.

akční nabídkaDALŠÍ AKČNÍ NABÍDKY A NOVINKY
Copyright © 2010 LEAR, a.s. – tradiční výrobce lepidel a stavební chemie
cz